ÚvodO spoločnostiAktuality

Aktuality

Ochrana detí je vždy na prvom mieste

Ochrana detí je vždy až na prvom mieste 1. Júna 2023 | 

Deti sú našou budúcnosťou a bohatstvom. Je prirodzené, že sú hravé, živé a častokrát stačí chvíľka nepozornosti a...V lepšom prípade ide o odreté koleno, v tom horšom, ak dieťa napr. spadne z výšky, alebo je zranené pri dopravnej nehode či pri športe, situácia môže byť zásadne horšia. Ako však deti rastú, majú vlastnú cestu, robia vlastné rozhodnutia, ktoré tak isto môžu smerovať k životným zvrtnutiam, neraz aj s fatálnymi následkami. Či je dieťa malé alebo už adolescentné, úraz alebo vážna choroba dieťaťa sa stávajú „zákrutou“ v živote rodiny. 

Aplikácia AutoMobil Vám ukáže, kde presne parkuje Vaše auto!

Aplikácia AutoMobil vám ukáže, kde presne parkuje vaše auto! 30. Mája 2023 | 

Hľadanie zaparkovaného auta na zaplnenom parkovisku alebo vo veľkom, cudzom meste môže byť frustrujúce. Nehovoriac o strese pri blúdení lesom a hľadaní tej správnej lesnej cesty, kde ste svojho plechového miláčika len na chvíľku opustili. Aplikácia AutoMobil preto ponúka novú funkciu "Kde parkuje moje auto?" Vďaka nej si jednoducho uložíte GPS polohu vášho zaparkovaného vozidla priamo do aplikácie a blúdeniu je navždy koniec!

Chystáte se tohto roku do Chorvátska? Pripravte sa na tieto zmeny!

Chystáte se tohto roku do Chorvátska? Pripravte sa na tieto zmeny! 22. Mája 2023 | 

Mnohí z nás aj tohto roku vyrazia na dovolenku do Chorvátska. Na rozdiel od minulosti je už však Chorvátsko od 1. januára 2023 súčasťou Schengenského priestoru. Preto vám prinášame prehľad najdôležitejších zmien, ktoré vás tam čakajú, ako aj pár skvelých tipov, na čo by ste nemali zabudnúť ešte pred odchodom.

Zdražovanie poistenia áut sa týka všetkých vodičov

Zdražovanie poistenia áut sa týka všetkých vodičov 10. Mája 2023 | 

Cena poistenia rastie. A nielen preto, že náklady na opravy áut sa v posledných rokoch zvýšili. Svoj podiel na tom má aj vysoká inflácia. Máme pre vás niekoľko tipov, ako môžete napriek zdražovaniu na poistení ušetriť alebo získať najvýhodnejšiu ponuku.

AutoMobil: Vygenerujte si kompletnú servisnú históriu Vášho vozidla a zdieľajte ju podľa potreby

21. Marca 2023 | 

Aplikácia Automobil prichádza s novou funkciou, ktorú určite ocení mnoho majiteľov vozidiel. Najnovšie si môžete kedykoľvek vygenerovať aktuálnu servisnú knižku svojho automobilu v PDF formáte. Knižku potom môžete ľahko zdieľať so svojim mechanikom v autoservise, záujemcom o kúpu vozidla alebo kýmkoľvek, kto do nej práve potrebuje nahliadnuť.

Aplikácia Automobil má centrum notifikácií! Všetky notifikácie si môžete spravovať na jednom mieste!

Aplikácia Automobil má centrum notifikácií! Po novom si už môžete spravovať všetky notifikácie na je 10. Októbra 2022 | 

Mobilná aplikácia AutoMobil má ďalšiu vychytávku! Tentokrát sme do nej pridali CENTRUM NOTIFIKÁCIÍ. V aplikácii tak máte všetky notifikácie prehľadne na jednom mieste a nielen to! Z centra notifikácií si môžete všetky notifikácie priamo spravovať (editovať, mazať a pridávať nové).

Aplikácia Automobil má centrum notifikácií! Všetky notifikácie si môžete spravovať na jednom mieste!

Aplikácia Automobil má centrum notifikácií! Po novom si už môžete spravovať všetky notifikácie na je 10. Októbra 2022 | 

Mobilná aplikácia AutoMobil má ďalšiu vychytávku! Tentokrát sme do nej pridali CENTRUM NOTIFIKÁCIÍ. V aplikácii tak máte všetky notifikácie prehľadne na jednom mieste a nielen to! Z centra notifikácií si môžete všetky notifikácie priamo spravovať (editovať, mazať a pridávať nové).

Novinka v aplikácii AutoMobil: Nahrajte si ľubovoľné osobné doklady a nastavte si ich platnosť

Novinka v aplikácii AutoMobil: Nahrajte si ľubovoľné osobné doklady a nastavte si ich platnosť 30. Augusta 2022 | 

Mobilná aplikácia AutoMobil sa už pýši ďalšou vychytávkou! Tentokrát si do nej môžete nahrať ľubovoľné osobné doklady a nastaviť si pri nich dátum platnosti. Môžete si nahrať napríklad preukaz zdravotnej poisťovne, medzinárodný vodičský preukaz, zbrojný preukaz či doklad o najvyššom ukončenom vzdelaní. Proste všetko čo potrebujete mať poruke.

Do aplikácie AutoMobil si môžete nahrať ľubovoľné dokumenty k autu a nastaviť si vlastné notifikácie

Do aplikácie AutoMobil si už môžete nahrať ľubovoľné dokumenty k autu a nastaviť si vlastné notifikácie 12. Augusta 2022 | 

Do mobilnej aplikácie AutoMobil sme implementovali ďalšiu vychytávku! Tentokrát si do nej môžete nahrať ľubovoľné dokumenty k autu a nastaviť si k nim vlastné notifikácie. Môžete si nahrať napríklad veľký techničák alebo notifikáciu, ktorá vás upozorní na dátum expirácie niektorej položky z vašej autolekárničky. Fantázii sa medze nekladú!

Od 1.júla 2022 už nevoláme políciu ku každej nehode. Kedy už NIE a kedy ÁNO?

Od 1.júla 2022 už nevoláme políciu ku každej nehode. Kedy už NIE a kedy ÁNO? 30. Júna 2022 | 

Až doteraz dlhé roky platilo, že vodiči boli povinní privolať políciu ku každej dopravnej nehode na území Slovenska, ak materiálna škoda presiahla 3990 Eur. V praxi to však spôsobovalo čoraz viac problémov, pretože bežní vodiči častokrát nedokázali odhadnúť výšku škody najmä v prípadoch, kedy sa na prvý pohľad zdala škoda banálnou. Ako je to od 1.júla 2022?