ÚvodO spoločnostiVyznamné ocenenia

Vyznamné ocenenia

„Pojišťovací makléř roku”PojistovaciMaklerRoku2015


12. mája 2017 boli v ČR vyhlásené výsledky 17. ročníka prestížnej ankety ,,Pojišťovňa roku", ktorej súčasťou aj tento rok bola kategória „Pojišťovací makléř roku 2016”.

V rámci ankety tradične poisťovací makléri hodnotia jednotlivé poisťovne a zároveň prebieha aj odborné hodnotenie opačným smerom, teda poisťovne posudzujú kvalitu
maklérov. INSIA obhájila svoju pozíciu v TOP 3 a aj tento rok  si udržala na stupni víťazov
krásny strieborný stupienok.

 

European Business Awards

EBA_LogaEBA_NationalChampion

V prestížnej podnikateľskej súťaži vyberá odborná porota, tvorená zástupcami z radov top manažérov, akademických pracovníkov a podnikateľov, už od roku 2007 najinovatívnejšie firmy Európy v jednotlivých súťažných kategóriách. Cieľom súťaže je podpora ďalšieho rozvoja, úspechu, inovácií a podnikateľskej etiky v európskej podnikateľskej komunite.

INSIA je nositeľom titulu Ruban d'Honneur 2012/2013 a titulu Národného šampióna 2012/2013

 

 

Deloitte Technology Fast 50

Deloitte1Deloitte, medzinárodná audítorská a poradenská spoločnosť, vyhlasuje každoročne prestížni rebríček Technology FAST50CE a uverejňuje 50 najrýchlejšie rastúcich spoločností v strednej a východnej Európe (Deloitte Technology Fast 50).

INSIA ako jediná z vyhodnotených českých firiem obhájila umiestnenie v rebríčku v rokoch 2006 - 2013 osemkrát v rade za sebou.